  • 0498175.MX1M6
0498175.MX1M6
advertisement
Manufacturer No:
0498175.MX1M6
Manufacturer:
Littelfuse
HK JDW NO:
461-0498175.MX1M6
Package:
Auto Link
Datasheet:
0498175.MX1M6
Description:
FUSE - MIDI 32VDC, M6 1-HOLE 175
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
0498175.MX1M6
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mounting Type
    Bolt Mount
  • Package / Case
    Auto Link
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    MIDI® 498
  • Size / Dimension
    1.614Lx0.472W x 0.327 H 41.00mmx12.00mmx8.30mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • ECCN Code
    EAR99
  • Color
    Black
  • Voltage - Rated DC
    32V
  • Current Rating (Amps)
    175A