  • 050R24-102B
050R24-102B
advertisement
Manufacturer No:
050R24-102B
HK JDW NO:
581-050R24-102B
Package:
Datasheet:
050R24-102B
Description:
CABLE FFC 24POS 0.50MM 4"
Step5Bar-code shipping tag
050R24-102B
  • Number of Pins
    24
  • Published
    2012
  • Pitch
    0.020 0.50mm
  • Number of Conductors
    24
  • Length
    4.000 101.60mm
  • Length - Exposed Ends
    0.140 3.56mm