  • 050R4-127B
050R4-127B
advertisement
Manufacturer No:
050R4-127B
HK JDW NO:
581-050R4-127B
Package:
Datasheet:
050R4-127B
Description:
CABLE FFC 4POS 0.50MM 5"
Step5Bar-code shipping tag
050R4-127B
  • Number of Pins
    4
  • Published
    2012
  • Pitch
    0.020 0.50mm
  • Number of Conductors
    4
  • Length
    5.000 127.00mm
  • Length - Exposed Ends
    0.140 3.56mm