  • 0603CS-2N2XJLW
0603CS-2N2XJLW
advertisement
Manufacturer No:
0603CS-2N2XJLW
HK JDW NO:
3194-0603CS-2N2XJLW
Package:
0603
Quantity:
In Stock : 5587
Step5Bar-code shipping tag
0603CS-2N2XJLW
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Package / Case
    0603
    WRAPAROUND
  • Weight
    2.012816mg
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
  • Inductance
    2.2 nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Max DC Current
    100mA
  • Frequency - Self Resonant
    12.5GHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    13
  • Q Factor
    44
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    250mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.0022 µH
  • Height
    1.02mm
  • Length
    1.8mm
  • Width
    1.12mm