  • 0603CT-22NXJLW
0603CT-22NXJLW
advertisement
Manufacturer No:
0603CT-22NXJLW
HK JDW NO:
3194-0603CT-22NXJLW
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 1849
Step5Bar-code shipping tag
0603CT-22NXJLW
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 17 hours ago)
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
  • Inductance
    22 nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Max DC Current
    700mA
  • Frequency - Self Resonant
    2.75GHz
  • Q Factor
    70
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    220mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.022 µH
  • Height
    610μm
  • Length
    1.63mm