  • 0603LS-223XGLB
0603LS-223XGLB
advertisement
Manufacturer No:
0603LS-223XGLB
HK JDW NO:
3194-0603LS-223XGLB
Step5Bar-code shipping tag
0603LS-223XGLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 14 hours ago)
    WRAPAROUND
  • Weight
    2.012816mg
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
    Rectangular
  • Current Rating
    130mA
  • Inductance
    22 μH
  • Test Frequency
    2.5MHz
  • Max DC Current
    130mA
  • Frequency - Self Resonant
    19MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    22
  • Q Factor
    22
  • Case/Size Code
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    8.81Ohm
  • Inductance Tolerance
    2%
  • Inductance-Nom (L)
    22 µH
  • Height
    1.12mm
  • Length
    1.8mm
  • Width
    1.169mm