  • 0603N101G101N
0603N101G101N
advertisement
Manufacturer No:
0603N101G101N
Manufacturer:
Novacap
HK JDW NO:
4098-0603N101G101N
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 0603, CHIP