  • 063P503KB30T607
063P503KB30T607
advertisement
Manufacturer No:
063P503KB30T607
Manufacturer:
Vishay / Sfernice
HK JDW NO:
875-063P503KB30T607
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
063P503KB30T607
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    50kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Voltage - Rated DC
    250V