  • 095-902-449M050
095-902-449M050
advertisement
Manufacturer No:
095-902-449M050
Manufacturer:
Amphenol RF
HK JDW NO:
43-095-902-449M050
Package:
SMA
Datasheet:
095-902-449M050
Description:
RF Cable Assemblies SMA P to SMA P .085 Cbl,SS Anti-Torq,.5m
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
095-902-449M050
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    SMA
  • Published
    2015
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Gray
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Cable Type
    Hand Formable .085
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    500mm
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Connector Type A
    Plug, SMA
  • Connector Type B
    Plug, SMA
  • Length
    19.69 500.00mm