  • 1092QA3-125VAC
1092QA3-125VAC
advertisement
Manufacturer No:
1092QA3-125VAC
HK JDW NO:
894-1092QA3-125VAC
Package:
Datasheet:
1092QA3-125VAC
Description:
LED PANEL INDICATOR AMBER 125V
Step5Bar-code shipping tag
1092QA3-125VAC
  • Published
    2016
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Quick Connect
  • Type
    LED
  • HTS Code
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.187 (4.7mm)
  • Operating Supply Voltage
    125V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.50 (12.70mm)
  • Forward Current
    25mA