  • 1092QM1-28V
1092QM1-28V
advertisement
Manufacturer No:
1092QM1-28V
HK JDW NO:
894-1092QM1-28V
Package:
Datasheet:
1092QM1-28V
Description:
LED PMI, RED, SMALL DOME, 28V 3/
Step5Bar-code shipping tag
1092QM1-28V
  • Published
    2016
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Quick Connect
  • Type
    LED
  • HTS Code
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.187 (4.7mm)
  • Operating Supply Voltage
    28V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.50 (12.70mm)
  • Current
    25mA