  • 109D147X9060K0E3
109D147X9060K0E3
advertisement
Manufacturer No:
109D147X9060K0E3
HK JDW NO:
866-109D147X9060K0E3
Datasheet:
109D147X9060K0E3
Description:
140μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 2.4Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
109D147X9060K0E3
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    140μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.4Ohm
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    26.97mm