  • 109D757X0010K0
109D757X0010K0
advertisement
Manufacturer No:
109D757X0010K0
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-109D757X0010K0
Package:
Metal
Datasheet:
109D757X0010K0
Description:
750μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 1Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
109D757X0010K0
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    750μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1Ohm
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    27mm