  • 10AX115U1F45I1SG
10AX115U1F45I1SG
advertisement
Manufacturer No:
10AX115U1F45I1SG
HK JDW NO:
386-10AX115U1F45I1SG
Package:
1932-BBGA, FCBGA
Datasheet:
10AX115U1F45I1SG
Description:
3.65mm mm FPGAs Arria 10 GX Series 1932-BBGA, FCBGA 1mm mm
Quantity:
In Stock : 2989
Step5Bar-code shipping tag
10AX115U1F45I1SG
  • Package / Case
    1932-BBGA, FCBGA
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C TJ
  • Voltage - Supply
    0.87V~0.98V
  • Supply Voltage
    0.9V
  • Terminal Pitch
    1mm
  • JESD-30 Code
    S-PBGA-B1932
  • Number of I/O
    480
  • Height Seated (Max)
    3.65mm
  • Length
    45mm
  • Width
    45mm