  • 10AX115U4F45I3SGE2
10AX115U4F45I3SGE2
advertisement
Manufacturer No:
10AX115U4F45I3SGE2
HK JDW NO:
386-10AX115U4F45I3SGE2
Description:
3.5mm mm FPGAs Arria 10 GX Series 1932-BBGA, FCBGA 1mm mm
Quantity:
In Stock : 1734
Step5Bar-code shipping tag
10AX115U4F45I3SGE2
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C TJ
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    0.87V~0.93V
  • Supply Voltage
    0.9V
  • Terminal Pitch
    1mm
  • Number of I/O
    480
  • Organization
    42720 CLBS
  • Length
    45mm
  • Height Seated (Max)
    3.5mm
  • Width
    45mm