  • 1210A-100G-3L
1210A-100G-3L
advertisement
Manufacturer No:
1210A-100G-3L
HK JDW NO:
796-1210A-100G-3L
Datasheet:
1210A-100G-3L
Step5Bar-code shipping tag
1210A-100G-3L
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2010
  • Output
    0 mV ~ 100 mV
  • Body Length or Diameter
    15.24mm
  • Body Breadth
    14.73 mm
  • Port Style
    Barbless
  • Port Size
    Male - 0.13 3.23mm Tube
  • Body Height
    16.69mm