  • 1210AS-027J-01
1210AS-027J-01
advertisement
Manufacturer No:
1210AS-027J-01
Manufacturer:
Fastron Technology
HK JDW NO:
3540-1210AS-027J-01
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
1210AS-027J-01
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Material - Core
    Ceramic
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    130mOhm
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    27 nH
  • Q Factor
    55
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    4.3Ohm