  • 1210R-221KTR
1210R-221KTR
advertisement
Manufacturer No:
1210R-221KTR
Manufacturer:
API Delevan
HK JDW NO:
79-1210R-221KTR
Package:
1210
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
1210R-221KTR
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    220 nH
  • Max DC Current
    805mA
  • Frequency - Self Resonant
    350MHz
  • Q Factor
    30
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    320mOhm
  • Height
    2.57mm
  • Length
    3.51mm
  • Width
    2.67mm