  • 135D686X9075F0
135D686X9075F0
advertisement
Manufacturer No:
135D686X9075F0
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-135D686X9075F0
Package:
Metal
Datasheet:
135D686X9075F0
Description:
68μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 3Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
135D686X9075F0
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    75V
  • Capacitance
    68μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3Ohm
  • Diameter
    7.14mm
  • Length
    16.28mm