  • 15KPA130A-HRA
15KPA130A-HRA
advertisement
Manufacturer No:
15KPA130A-HRA
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
HK JDW NO:
461-15KPA130A-HRA
Step5Bar-code shipping tag
15KPA130A-HRA
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TA
  • Series
    15KPA-HRA
  • Published
    2014
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • ECCN Code
    EAR99
  • Voltage - Breakdown (Min)
    145.2V
  • Power - Peak Pulse
    15000W 15kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    72.5A
  • Clamping Voltage
    208.3V
  • Peak Pulse Current
    72.5A
  • Reverse Standoff Voltage
    130V
  • Peak Pulse Power
    15kW