  • 15KPA200CAE3/TR13
15KPA200CAE3/TR13
advertisement
Manufacturer No:
15KPA200CAE3/TR13
Manufacturer:
Microsemi Corporation
HK JDW NO:
523-15KPA200CAE3/TR13
Datasheet:
15KPA200CAE3/TR13
Step5Bar-code shipping tag
15KPA200CAE3/TR13
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
    WIRE
  • Base Part Number
    15KPA200
  • Pin Count
  • Power Dissipation-Max
    8W
  • Element Configuration
  • Voltage - Breakdown (Min)
    223.4V
  • Power - Peak Pulse
    15000W 15kW
  • Clamping Voltage
    319.1V
  • Peak Pulse Current
    47.3A
  • Reverse Standoff Voltage
    200V
  • Peak Pulse Power
    15kW