  • 16TTS08S
16TTS08S
advertisement
Manufacturer No:
16TTS08S
Manufacturer:
International Rectifier
HK JDW NO:
3717-16TTS08S
Package:
Datasheet:
Description:
Silicon Controlled Rectifier, 16A I(T)RMS, 10000mA I(T), 800V V(DRM), 800V V(RRM), 1 Element