  • 1825CC473KA1ME
1825CC473KA1ME
advertisement
Manufacturer No:
1825CC473KA1ME
Manufacturer:
AVX Interconnect / Elco
HK JDW NO:
17097-1825CC473KA1ME
Description:
Ceramic Capacitor, Ceramic, 600V, X7R, -/+15ppm/Cel TC, 0.047uF, 1825