  • 18UL1007STRRED250
18UL1007STRRED250
advertisement
Manufacturer No:
18UL1007STRRED250
HK JDW NO:
670-18UL1007STRRED250
Package:
Datasheet:
18UL1007STRRED250
Description:
Quantity:
In Stock : 5544
Step5Bar-code shipping tag
18UL1007STRRED250
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    300V
  • Jacket Color
    Red
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.073 (1.85mm)
  • Length
    250.0' 76.2m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.016 0.41mm