  • 194D685X9035H7T
194D685X9035H7T
advertisement
Manufacturer No:
194D685X9035H7T
HK JDW NO:
866-194D685X9035H7T
Package:
Conformal
Datasheet:
194D685X9035H7T
Description:
6.8μF 10% 85°C-Max -55°C-Min Conformal
Step5Bar-code shipping tag
194D685X9035H7T
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    6.8μF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    2.4μA
  • Length
    7.24mm
  • Width
    3.81mm