  • 1M150ZHA0G
1M150ZHA0G
advertisement
Manufacturer No:
1M150ZHA0G
HK JDW NO:
799-1M150ZHA0G
Datasheet:
1M150ZHA0G
Description:
1kOhms ±5% 5μA @ 114V -55°C~150°C TJ DO-204AL, DO-41, Axial
Step5Bar-code shipping tag
1M150ZHA0G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    ±5%
  • Current - Reverse Leakage @ Vr
    5μA @ 114V
  • Power - Max
    1W
  • Impedance-Max
    1kOhms
  • Voltage - Zener (Nom) (Vz)
    150V