  • 1SMC11CA TR13 PBFREE
1SMC11CA TR13 PBFREE
advertisement
Manufacturer No:
1SMC11CA TR13 PBFREE
HK JDW NO:
154-1SMC11CA TR13 PBFREE
Package:
DO-214AB, SMC
Description:
Quantity:
In Stock : 8508
Step5Bar-code shipping tag
1SMC11CA TR13 PBFREE
    Select All
  • Factory Lead Time
    46 Weeks
  • Package / Case
    DO-214AB, SMC
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Part Status
    Active
    General Purpose
  • Subcategory
    Transient Suppressors
  • Polarity
    BIDIRECTIONAL
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    12.2V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    82.4A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    18.2V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    11V
  • Breakdown Voltage
    13.1V