  • 1SNK516063R0000
1SNK516063R0000
advertisement
Manufacturer No:
1SNK516063R0000
HK JDW NO:
785-1SNK516063R0000
Description:
POW SNK SCREW
Step5Bar-code shipping tag
1SNK516063R0000
  • Color
    Red
  • Wire Gauge or Range - AWG
    0-18 AWG
  • Current - UL
    140A
  • Voltage - IEC
    1000V
  • Wire Gauge or Range - mm²
    1-50mm2
  • Current - IEC
    150A
  • Stripping Length
    17mm
  • Terminal Width
    16.0mm