  • 1TS026A-1800-0553-CT
1TS026A-1800-0553-CT
advertisement
Manufacturer No:
1TS026A-1800-0553-CT
Manufacturer:
HYP (Hongyuan Precision)
HK JDW NO:
16021-1TS026A-1800-0553-CT
Package:
Datasheet:
Description:
No NO SMDSplicing 0.6W IP68 50mA 2.6mm 100MΩ 200000 12V 180gf@±30gf -40℃~+90℃ 1.6mm 0.55mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD,2.6x1.6x0.55mm Tactile Switches ROHS