  • 2-5000-P10-H-25A
2-5000-P10-H-25A
advertisement
Manufacturer No:
2-5000-P10-H-25A
HK JDW NO:
231-2-5000-P10-H-25A
Quantity:
In Stock : 1
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2-5000-P10-H-25A
    Select All
  • Mount
    Panel
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating
    2.5A
  • Voltage - Rated AC
    250V