  • 2-5700-IG1-P10-1.8A
2-5700-IG1-P10-1.8A
advertisement
Manufacturer No:
2-5700-IG1-P10-1.8A
Manufacturer:
E-T-A
HK JDW NO:
231-2-5700-IG1-P10-1.8A
Package:
Description:
CIR BRKR THRM 1.8A 250VAC 50VDC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2-5700-IG1-P10-1.8A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Series
    2-5700
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating
    1.8A
  • Voltage - Rated AC
    250V