  • 20UL1015STRRED25
20UL1015STRRED25
advertisement
Manufacturer No:
20UL1015STRRED25
HK JDW NO:
670-20UL1015STRRED25
Package:
Datasheet:
20UL1015STRRED25
Description:
Quantity:
In Stock : 12295
Step5Bar-code shipping tag
20UL1015STRRED25
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Red
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.100 (2.54mm)
  • Length
    25.00' 7.62m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.030 0.76mm