  • 225P39491XD3
225P39491XD3
advertisement
Manufacturer No:
225P39491XD3
HK JDW NO:
192-225P39491XD3
Package:
Datasheet:
225P39491XD3
Description:
Cap Film 0.39uF 100V PET 10% (20.3 X 14 X 20.6mm) Radial Wound 9.5mm 85°C
Step5Bar-code shipping tag
225P39491XD3
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    70VAC|100VDC