  • 2260B-800-2
2260B-800-2
advertisement
Manufacturer No:
2260B-800-2
Manufacturer:
Keithley
HK JDW NO:
17425-2260B-800-2
Package:
Datasheet:
Description:
Bench Top Power Supplies Programmable DC Power Supply 800V 2.88A 720W