  • 22759/43-24-2L
22759/43-24-2L
advertisement
Manufacturer No:
22759/43-24-2L
HK JDW NO:
798-22759/43-24-2L
Step5Bar-code shipping tag
22759/43-24-2L
    Select All
  • Max Operating Temperature
    -200°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Number of Conductors
    1
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • ELV
    Compliant
  • Wire/Cable Gauge
    24 AWG
  • Wire/Cable Diameter
    1.14 mm