  • 2425-001-X5U0-152AALF
2425-001-X5U0-152AALF
advertisement
Manufacturer No:
2425-001-X5U0-152AALF
HK JDW NO:
221-2425-001-X5U0-152AALF
Description:
CAP FEEDTHRU 200V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
2425-001-X5U0-152AALF
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.187Diax0.359L 4.75mmx9.12mm
  • Temperature Coefficient
    X5U
  • Additional Feature
    C-TYPE CIRCUIT
  • HTS Code
  • Capacitance
    1.5nF
  • Number of Functions
    1
  • Voltage
    200V
  • Current
    20A
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm
  • Diameter
    4.7498mm
  • Height
    9.1186mm