  • 2425-003-X7U0-100AALF
2425-003-X7U0-100AALF
advertisement
Manufacturer No:
2425-003-X7U0-100AALF
HK JDW NO:
221-2425-003-X7U0-100AALF
Package:
Ceramic
Description:
CAP FEEDTHRU 10PF 100V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2425-003-X7U0-100AALF
  • Package / Case
    Ceramic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2015
  • Series
    2425
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7U
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    10pF
  • Current
    20A