  • 2463-000-X7U0-102PLF
2463-000-X7U0-102PLF
advertisement
Manufacturer No:
2463-000-X7U0-102PLF
HK JDW NO:
221-2463-000-X7U0-102PLF
Package:
Axial, Shoulder - No Leads
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2463-000-X7U0-102PLF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Chassis Mount
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Axial, Shoulder - No Leads
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    2463
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.155L 2.39mmx3.94mm
  • Tolerance
    0% +100%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    1000pF
  • Length
    3.937mm