  • 2508051816Y0
2508051816Y0
advertisement
Manufacturer No:
2508051816Y0
HK JDW NO:
267-2508051816Y0
Description:
MULTI-LAYER CHIP BEAD
Step5Bar-code shipping tag
2508051816Y0
  • Packaging
    Bulk
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Frequency (Max)
    1000MHz
  • Rated Current
    0.3A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    0.2Ohm
  • Output Impedance
    180Ohm Ω
  • Frequency (Min)
    100MHz
  • Height
    0.9mm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm