  • 2615/24-BK-100
2615/24-BK-100
advertisement
Manufacturer No:
2615/24-BK-100
HK JDW NO:
197-2615/24-BK-100
Package:
Datasheet:
2615/24-BK-100
Description:
Quantity:
In Stock : 6170
Step5Bar-code shipping tag
2615/24-BK-100
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Black
  • Wire Gauge
    24 AWG
  • Voltage
    300V
  • Wire/Cable Gauge
    24 AWG
  • Jacket Color
    Black
  • Conductor Strand
    7/32
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.056 (1.42mm)
  • Insulation Diameter
    1.4224 mm
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.016 0.41mm