  • 26PTFESTRVIO1000
26PTFESTRVIO1000
advertisement
Manufacturer No:
26PTFESTRVIO1000
HK JDW NO:
670-26PTFESTRVIO1000
Package:
Datasheet:
26PTFESTRVIO1000
Description:
26 AWG GAUGE STRANDED HOOK UP WI
Step5Bar-code shipping tag
26PTFESTRVIO1000
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Violet
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.039 (0.99mm)