  • 26PTFESTRYEL1000
26PTFESTRYEL1000
advertisement
Manufacturer No:
26PTFESTRYEL1000
HK JDW NO:
670-26PTFESTRYEL1000
Package:
Datasheet:
26PTFESTRYEL1000
Description:
Quantity:
In Stock : 5047
Step5Bar-code shipping tag
26PTFESTRYEL1000
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Yellow
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.039 (0.99mm)