  • 26UL1007STRORA1000
26UL1007STRORA1000
advertisement
Manufacturer No:
26UL1007STRORA1000
HK JDW NO:
670-26UL1007STRORA1000
Quantity:
In Stock : 16715
Step5Bar-code shipping tag
26UL1007STRORA1000
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Voltage
    300V
  • Jacket Color
    Orange
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.050 (1.27mm)
  • Length
    1000.0' 304.8m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.016 0.41mm