  • 26UL1007STRWHI250
26UL1007STRWHI250
advertisement
Manufacturer No:
26UL1007STRWHI250
HK JDW NO:
670-26UL1007STRWHI250
Package:
Datasheet:
26UL1007STRWHI250
Description:
Quantity:
In Stock : 15103
Step5Bar-code shipping tag
26UL1007STRWHI250
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Voltage
    300V
  • Jacket Color
    White
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.050 (1.27mm)
  • Length
    250.0' 76.2m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.016 0.41mm