  • 28N0277-000
28N0277-000
advertisement
Manufacturer No:
28N0277-000
HK JDW NO:
449-28N0277-000
Package:
Datasheet:
Description:
FB,NIZN,PC 7.04X4.06X6.2MMX850..
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
28N0277-000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Supplier Device Package
  • Material
    28
  • Mfr
    Laird-Signal Integrity Products
  • Series
  • Tolerance
  • Finish
    Uncoated
  • Core Type
    Multi-Hole (2)
  • Gap
    Ungapped
  • Initial Permeability (μi)
    850
  • Diameter
  • Height
    0.244" (6.20mm)
  • Length
    0.277" (7.04mm)
  • Width
    0.160" (4.06mm)