  • 300AWSP4J2BLKM7RE
300AWSP4J2BLKM7RE
advertisement
Manufacturer No:
300AWSP4J2BLKM7RE
HK JDW NO:
239-300AWSP4J2BLKM7RE
Package:
Datasheet:
300AWSP4J2BLKM7RE
Step5Bar-code shipping tag
300AWSP4J2BLKM7RE
  • Mount
    Through Hole, Vertical
  • Mounting Type
    Through Hole, Right Angle, Vertical
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Series
    300A
  • Published
    2003
    PC Pin
  • Power Rating
    400mW
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Current Rating (Amps)
    0.4VA AC/DC
  • Current Rating
    100mA
  • Voltage - Rated AC
    20V