  • 302-28-26-GR-0100F
302-28-26-GR-0100F
advertisement
Manufacturer No:
302-28-26-GR-0100F
HK JDW NO:
168-302-28-26-GR-0100F
Description:
FLAT RBN CBL GRAY 26 COND 100'
Step5Bar-code shipping tag
302-28-26-GR-0100F
  • Operating Temperature
    105°C
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Number of Conductors
    26
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Insulation Resistance
    100MOhm
  • Voltage
    300V
  • Wire/Cable Gauge
    28 AWG
  • Ribbon Width
    1.300 33.02mm
  • Ribbon Thickness
    0.035 0.89mm