  • 3269W-ES2-104
3269W-ES2-104
advertisement
Manufacturer No:
3269W-ES2-104
HK JDW NO:
103-3269W-ES2-104
Step5Bar-code shipping tag
3269W-ES2-104
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.250 x 0.170 Face x 0.293 H 6.35mmx4.32mmx7.44mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    100kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Base Part Number
    3269W