  • 33N0277-000
33N0277-000
advertisement
Manufacturer No:
33N0277-000
HK JDW NO:
449-33N0277-000
Package:
Datasheet:
Description:
NFCC,NEWTRANSFORMFERRITE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
33N0277-000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Supplier Device Package
  • Material
    33
  • Mfr
    Laird-Signal Integrity Products
  • Series
  • Tolerance
  • Finish
    Uncoated
  • Core Type
    Multi-Hole (2)
  • Gap
    Ungapped
  • Initial Permeability (μi)
    2300
  • Diameter
  • Height
    0.244" (6.20mm)
  • Length
    0.277" (7.04mm)
  • Width
    0.160" (4.06mm)