  • 33RH17.5X28.5X10.7
33RH17.5X28.5X10.7
advertisement
Manufacturer No:
33RH17.5X28.5X10.7
HK JDW NO:
3958-33RH17.5X28.5X10.7
Step5Bar-code shipping tag
33RH17.5X28.5X10.7
    External
  • Weight
    22.679619g
  • Height
    24.892mm
  • Length
    28.5mm
  • Width
    29.972mm
  • Diameter - Outside
    17.5 mm
  • Diameter - Inside
    10.7 mm